روز بندر آنتورپ

"روز بندر آنتورپ "

همایش "روز بندر آنتورپ "در تهران در تاریخ بیست و یکم تیر ماه ١٣٩٥ (١١ جولای، ٢٠١٦ میلادی) به میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی در محل سالن آمفی تئاتر ساختمان مرکزی سازمان برگزار خواهد شد. 
به گزارش روابط عمومی و نقل از مدیر کل تعرفه و توافقنامه ها، در راستای اجرای اهداف توافقات برجام و همچنین با توجه به مذاکرات انجام شده با طرف بلژیکی مقرر است یادداشت تفاهم خواهر خواندگی بنادر شهید رجایی و آنتورپ بلژیک با حضور مدیر عامل محترم سازمان، سفیر محترم بلژیک در تهران، مدیران کل ذیربط وزارت امور خارجه و وزارت راه و شهرسازی، اتاق های بازرگانی، مقامات سایر بخشهای دولتی و خصوصی و همچنین شرکت های کشتیرانی و اپراتورهای بندری دو کشور توسط مدیران بنادر مذکور در این همایش امضا گردد.
بر اساس آخرین برنامه ریزی های انجام شده، همایش با سخنان جناب آقای مهندس سعید نژاد افتتاح و در جریان برگزاری این همایش مقامات بندری دو کشور گزارش آخرین وضعیت بنادر شهید رجایی و آنتورپ را ارائه خواهند داد.
همچنین بخش های خصوصی دو کشور پس از مراسم امضای یادداشت تفاهم خواهر خواندگی بنادر شهید رجایی و آنتورپ توسط مقامات دو بندر، در محل سازمان بنادر و دریانوردی با همتایان خود ملاقات می نمایند و زمینه های همکاری دو جانبه را مورد بحث و برررسی قرار خواهند داد.
 
 
   1395/5/3 09:03    تعداد بازدید :  511